20% על כל הדגמים | משלוחים חינם ברכישה מעל ₪199

טכנולוגיה

למה OOFOS? הרגליים שלך הרוויחו את זה!


עשויים עם טכנולוגיות OOfoam, עשויים עבור התאוששות

כפכפי OOFOS מוכחים מדעית ככאלו שיגרמו לגוף שלכם להרגיש טוב יותר, הנה איך:

תגרמו לגוף שלכם לעבוד פחות, על מנת שהוא יוכל לעשות יותר

אימונים דורשים הרבה מהמפרקים שלכם, בפרט באיזורי כפות הרגלים והקרסולים. ואחרי יום ארוך או אימון אינטנסיבי, זה מיתרגם ל:
- עייפות
- שרירים מכווצים
- כאבים
אבל מה אם הנעליים שלכם היו יכולות להפחית את הלחץ והדרישות מהמפרקים שלכם? כך שבמקום להרגיש עייפות, כיווצים וכאב, הן יטענו אתכם מחדש? קסם, נכון?
זה למעשה מדע, מדע שעומד מאחורי קו המוצרים של OOFOS.

התאוששו מהר יותר עם OOFOS

מיוצרים עם טכנולוגיית OOfoam הייחודית שלנו, כפכפי OOFOS סופגים 37% יותר זעזוע יחסית לחומרים המשמשים עבור טכנולוגיות ההנעלה המסורתיות, ומביאים שילוב מושלם של ריכוך וייצוב.
ויש גם את הרפידה שלנו, המוגנת בפטנט. היא מערסלת את קשת כף הרגל ותומכת בה, על מנת להפחית את המאמץ המושקע ע"י הקרסוליים ב-20%, בהשוואה לקווי המוצרים המתחרים. כך שההליכה קלה יותר, ההתאוששות מהירה יותר, ו-OO, ההרגשה טובה הרבה יותר.
(מבוסס על מחקר של אוניברסיטת וירג'יניה מ-2018).
(כיתובים לתמונות) טכנולוגיית OOfoam, טכנולוגיית Athletic EVA foam מסורתית, OOfoam סופגת 37% יותר זעזוע

 

פגשו את מומחי ההתאוששות שלנו

כפכפי OOFOS מוכחים מדעית ככאלו שיגרמו לגוף שלכם להרגיש טוב יותר - פשוט

תשאלו את מומחי ההתאוששות שלנו

דר' רוברט מ. קוננלו

פודיאטר ספורט, מומחה לתבניות תנועה פונקציונליות, והנשיא לשעבר של האקדמיה האמריקנית לרפואת ספורט פודיאטרית
"נכנסתי למחקר הזה בתקווה להבין בדיוק כיצד להפוך את ההליכה לקלה יותר עבור הגוף, ולשפר את תהליך ההתאוששות. התוצאות הדהימו אותי. המחקר מראה שהדרך העיקרית שבה אנו מרימים את הגוף שלנו בזמן הליכה היא באמצעות אחסון ושחרור של אנרגיה דרך מפרקי הקרסול, מה שמוביל לעייפות. התוצאות של השימוש ב-OOFOS הראו הרבה פחות אחסון אנרגיה, אך חשוב יותר - הרבה פחות יצירת אנרגיה דרך הקרסוליים. זה מיתרגם להרבה פחות מאמץ הנדרש עבור הליכה עם OOFOS יחד עם טכנולוגיית ה-OOfoam."

אדם מילר, כירופרקטור

"רוב המטופלים שלי, שניסו את כפכפי OOFOS, דיווחו שהמותניים, הגב התחתון וכמובן כפות הרגליים שלהם מרגישים טוב יותר... מאז שכפכפי OOFOS הוכיחו שהם מפחיתים את עוצמת הזעזוע ב-37%, זה הפך הרבה יותר קל להסביר למטופלים הספורטאים שלי, שחלק הגוף התחתון, ובעיקר הברכיים וכפות הרגליים, יכולים לעבוד הרבה פחות... כשיש כזאת הפחתה של כוחות נדרשים, הגוף מתאושש מהר יותר."

מייק בויל, מומחה לחיזוק וטיפול

"כפכפי OOFOS הם מכשיר טעינה, פשוטו כמשמעו. ההליכה בד"כ מיתרגמת לכוחות של פי 1-1.5 ממשקל הגוף בכל צעד. אם אפשר להפחית את המספר הזה באמצעות טכנולוגיית OOfoam, זה פשוט ענק. תדמיינו את זה שהעומס היומיומי על המפרקים שלכם נחתך בערך בחצי."

לינדה ג'רוס, מומחית לבריאות ושלומות

"קו המוצרים של OOFOS עוזר לשרירי העומק של כף הרגל להתעורר ולעשות את העבודה שלה הם הם נועדו - לתמוך בכל הגוף, כדי להגיע למיטב שלו מבחינת ההרגשה והביצועים. התכנון של OOfoam, ובפרט של רפידת כף הרגל, מאפשרים לביומכניקה של הגוף להיות יעילה יותר. ואם הגוף עובד פחות קשה, נדרשת עבורו פחות השקעת אנרגיה מיותרת, שזה תמיד מצויין עבור ההתאוששות שלו."

 

מה הופך את Oofos לייחודיים מול כל נעל התאוששות אחרת?

סופגים זעזועים הרבה יותר מכל מדרס אחר:

המדרסים של הנעליים לאתלטים מתוכננות להחזיר את הזעזוע על מנת להקפיץ אתכם קדימה. כפכפי Oofos עושים את ההיפך – הם סופגים בכל צעד 37% יותר מהזעזוע בהשוואה לנעליים המסורתיות.

 למה OOFOS ?  - בלוג3

מורידים את הלחץ מרגליים, ברכיים וגב כואבים:

הרגליים והמפרקים שלך סופגים מכות על משטחים קשים. “החלקה” לתוך OOFOS אחרי אימון תספק להם את ההקלה ואת האפשרות להתאושש כל האפשר.

 למה OOFOS ?  - בלוג4

תמיכה בקשתות:

בניגוד לכפכפים רגילים, הפטנט הרשום של OOFOS הנקרא Footbed מתוכנן לתת תמיכה מירבית לקשתות, כדי להוריד את הלחץ מהקרסוליים, הברכיים, המותניים והגב התחתון.

 למה OOFOS ?  - בלוג5

מאפשרים תנועה טבעית יותר:

כפכפי Oofos מעוצבים בצורה ביו-מכנית להתגמש לפי הרגל שלך כמו גם לפי הקרקע. החומר מסוג Oofoam המרכיב את המדרך מאפשר לרגל שלך לנוע בדיוק כפי שהטבע התכוון.

 למה OOFOS ?  - בלוג6

 ועוד …

קלים כל כך שהם צפים.

עמדות רכות ומותאמות עבור הבהונות למניעת שפשפת.

חומר ה-Oofoam שומר על התכונות לאורך כל חיי הכפכפים.

עמידים למים וללחות כך שאפשר לרחוץ ולכבס אותם.

ניוזלטר 

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותקבלו עדכונים ומבצעים ישירות למייל